Detonic proti hypertenze: tlak je v normě již od prvního použití a navždy

Detonic proti hypertenze: tlak je v normě již od prvního použití a navždy

Zachraňte sami sebe od smrti na infarkt nebo mozkovou mrtvici!

 • Normalizuje tlak během prvních 6 hodin díky bioflavonoidu
 • Obnovuje tonus a pružnost cév za 1 kurz léčení
 • Bezpečný v jakémkoliv věku Efektivní u 1., 2., 3. stadii hypertenzi
OBJEDNAT

Senzační výrobek vědců

Na výrobu preventivní-léčebeního přípravku, čeští vědci ze Státního centru věnovali 8 let. Vynález roku byl nominován na lékářskou mezinárodní cenu Geirdner. Několikastupňové testy dokázaly efektivitu tohoto přípravku, za to vědci dostali všechny potřebné licence, certifikáty kvality a státní podporu.

Detonic proti hypertenze: tlak je v normě již od prvního použití a navždy

OBJEDNAT

Ve složení Detonic© jsou následující složky:

 1. Výtažek z aloe. Obsahuje velké množství vitamínu, kyselin a aktivních mikroelementů. Vysokoefektivní při léčbě srdečnícho onemocnění. Napomáhá odstranit nervozitu, zlepšuje funkci srdce, zlepšuje krevní oběh, při tom odbourává krevní sraženiny a zpevňuje cévy.
 2. Výtažek z plodů hlohu. Tonizuje srdeční sval, působí jako přípravek rozšířující cévy, zabraňuje vzniku štítku v cévách a zlepšuje krev. Normalizuje úroveň cholesterolu v krvi.
 3. Výtažek ze srdečníku. Snižuje krevní tlak v tkaních a systemech organismu, napomáhá odstranění zbytečné tekutiny.
 4. Výtažek z osiva tykve. Je ho potřeba pro vznik červených krvinek a antigenů, pro dýchání buněk a růst.
 5. Výtažek z rezavce šikmého. Látka, bez které nemůže fungovat nervní systém, působí uklidňující. Zlepšuje cirkulaci krve a účastní se vzniku krve

Způsob použití

V balení jsou 20 kapslí, každá je 500 mg. Používat se doporučuje 2 krát denně 1 kapslí. Těhotným a kojícím ženám používat pouze po konzultaci s doktorem. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Efektivita Detonic© prokázáná klinickými zkouškami

 • Normalizace arteriálního tlaku – 100%
 • Odstranění trombózu žíl – 90%
 • Odstranění arytmii – 99%

Názor expertu

Detonic proti hypertenze: tlak je v normě již od prvního použití a navždy

Potvrzuji! Hlavní bojovník s hypertenzi – je bioflavonoid. Získává se pouze z pryskyřici a kúry modřínu. Je obsažený skoro ve všech přípravkách proti hypertenzi. Ale! U většiny výrobců, je ten obsah hrozně malý! A to znamená,že efekt můžete očekávat několik let. Je mi známo, že jediný přípravek, který obsahuje potřebné množství bioflavonoidu – je Detonic©.
Viděl jsem jeho formulu a závěr expertů. Vážení, doporučuji tento přípravek pacientům a nadávám, pokud se léčí sami a poslouchají to, co „poradila kamarádka“, „přečetl to na internetu“ „viděl v pořadu“. To není správné! Bojovat proti hypertenzi je třeba pouze ověřenými způsoby! Kterým důvěřuji doktory, pomocí kterých vaše nemoc zmizí navždy.

Ondřej Pumpr, Doktor vyššího stupně, kandidát lékařských věd, Praxe 30 let

Výhody Detonic©

 1. Záchranná služba. Již během prvních 6 hodin používání je váš tlak v normě!
 2. Komplexní uzdravení. Odstranění stenokardii, arytmii, neurózů, zlepšení paměti, obnovení řeči a pohyblivosti po mozkové mtrvici.
 3. Nevyvolává náhlý výkyv tlaku. Harmonicky reguluje funkci srdce.
 4. Efektivní účinek bez vedlějších účinků. Živé buňky rostlin zcela odpovídají buňkám lidského organismu.

Recenze lidí, které ohodnotili efekt Detonic©

Na příkladu starší sestry jsem si ujistila, že snížení tlaku tablety vede k ischemické mozkové mrtvici – infarktu mozku. Doktoři ji zachránili život,ale doposud se necítí jak by měla. Když se mě dotkla takhle nemoc, už jsem věděla, že musím hledat mezi přírodními léky. Můj doktor, je moc chytrá žena, předepsala mi Detonic. Moc jsem ji vděčná. Již 4 roky ncítím se jako člověk s hypertenzi. Jsem úplnně zdravý člověk a nebojím se infarktu, ani mozkové mrtvici. Všem přeji hodně zdraví!

Linda, Liberec, 61 let

Několik let zpátky jsem se léčila v Mariánských lázních. Tam se testoval nový přípravek proti hypertenzi. Já jsem se samozřejmě bála. Ale co se dá dělat? Nic mi nepomáhalo, tak jsem se rozhodla. Na štěstí jsem se dostala do té skupiny, kde dávali Detonic, a ne „prázdno“.Za 2 hodiny se tlak normalizoval úplně! Jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila testování. Tlak je vždy v pořádku.

Tereza, Opava, 47 let

Je mi 51 let. 3 roky zpátky v naši poliklinice mi řekli, že mám hypertenzi, hluk v srdci atd. Jsem se trápila, ale nic s tím nedělala. A půl roku zpátky, dle všech příznaků jsem měla mikro mozkovou mrtvící. Tak jsem začala panikařit, ale jsem hned odmítla předepsané léky. Chemie škodí, všichni to ví. Ale co jsem měla dělat, jsem nevěděla. Na štěstí, náhodné setkání se známým mě seznámilo s Detonic. Teď, jak už jste pochopili, NIC NEMÁM. Tlak je v normě, zdraví jako má býk!

Tomáš, Karlovy Vary, 51 let

OBJEDNAT
Comments: 8
 1. Jitka Millerová

  Poprvé jsem zaslechla o přípravku 3 měsíce zpátky a hned jsem si objednala. S tlakem jsem měla hrozné problémy. A teď po prvním dni použití – ani jedno nebyl výkyv. Užívám si života.

 2. Eliška Široká

  Take jsem koupila, pro svoji babičku – vždy má problémy s tlakem. Sama si sobě těžce objedná přes internet, nebo po telefonu. Proto jsem to udělala sama. Pomohlo řeknu na 100%, i když problémy už měla dávno a velké – léky používala několik let.

 3. Simona

  Objednávala jsem pro svoji sestru dva měsíce zpátky. Ta se trápila kvůli tlaku. Kdybyste věděli ,jak mi děkovala, že jsem riskovala a objednala to.

 4. Evžen

  To je prostě zázrak, ano. Detonic jsem si objednal hned,jak jsem o něm zaslechl. Škoda, že jsem o něm nevěděl 5 let zpátky, hodně let jsem se trápil bolestmi, ale teď jsem naživu a zdravý! Otevřen jsem světu! Děkuji moc.

 5. Richard

  Neuvěříte si, ale měla jsem stejný problém, furt jsem neměla síly a vůbec zmizela chuť do života a už jsem byla zoufalá, jak se objevil Detonic , to je prostě zázračný přípravek, všem doporučuji.

 6. Jitka Millerová

  Poprvé jsem zaslechla o přípravku 3 měsíce zpátky a hned jsem si objednala. S tlakem jsem měla hrozné problémy. A teď po prvním dni použití – ani jedno nebyl výkyv. Užívám si života.

 7. Irena Vítková

  Mám asi tlak v normě, ale mamka furt se trápí. Objednám si to pro ni – doufám pomůže.

 8. Natalie Klinková

  Manželovi moc pomohlo! Tlak se normalizoval! Stačilo jen 3 lahvičky. Teď si budu objednávat pro sebe! Pomáhá výborně.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: