CORRETASTIN pro držení těla: za 28 dnů zapomenete, že jste se vůbec někdy hrbili a bolela vás záda

CORRETASTIN pro držení těla: za 28 dnů zapomenete, že jste se vůbec někdy hrbili a bolela vás záda

 • jednou provždy se přestat hrbit – získat zpět rovná záda, pohodlí a plynulost pohybů;
 • zmírnit chronickou bolest zad – okamžitě po použití metody;
 • obnovit a posílitparaspinální svaly o 87 %, aby pracovaly jako nové;
 • získat zpět 100% zdatnost a neobávat se invalidity;
 • ochránit páteř před „opotřebováním se“ a zachovat na léta plnou fyzickou zdatnost;
 • zregenerovat záda po poraněních
 • a získat 3krát více energie a znovu si užívat života!
OBJEDNAT

Metoda, která vašim zádům navrátí úplnou funkčnost a vzpřímený postoj

Díky ní – se oprostíte od bolesti, zánětlivých stavů, degenerací a strachu z celkové invalidity… Zapomenete na ty všechny problémy, které vás trápí s důvodu poškozené páteře. Poprvé po dlouhé době se budete moci volně narovnat a dělat všechno, co vám dosud znemožňovala bolest!

Bez problému se budete sklánět, nosit na rukou vnoučata, kutit na autě… Začnete s potěšením chodit na nákupy, navštěvovat rodinu, chodit na procházky, tančit a dokonce jezdit na dlouhé cyklovýlety! Zbavíte se komplexů spojených s kulatými zády, vystouplými lopatkami, hrbem nebo jinými, neestetickými degeneracemi vynikajícími z vad postoje.

MÁ VÍCE NEŽ 98% ÚČINNOST

CORRETASTIN pro držení těla: za 28 dnů zapomenete, že jste se vůbec někdy hrbili a bolela vás záda

 • PŘED. Zkřivená, bolavá páteř – neestetická kulatá záda, plochý hrudník a vystouplé břicho
 • PO. Rovná, správně postavená páteř bez degenerací a bolesti – krásná postava a mladší vzhled
OBJEDNAT

Okamžitě tlumí bolest a narovnává páteř

Díky nejnovějším úspěchům biomedicínského inženýrství pomáhá ortostimulační korektor zádům dosáhnout dokonalého postavení: aniž by vám způsoboval bolest nebo nepohodlí. Je pohodlný a diskrétní, díky tomu ho bez problémů můžete nosit do práce a doma. Vy děláte to, co obvykle, a vaše záda se narovnávají a mládnou, navracejí se k plné funkčnosti. Tak, že degenerace a bolest nenávratně mizí za 28 dnů. Bez jakýchkoliv vedlejších účinků!

JE 100% BEZPEČNÝ A DĚTINSKY JEDNODUCHÝ NA POUŽÍVÁNÍ

Ortostimulační korektor je nejbezpečnější forma terapie vad postoje a nevyvolává žádné vedlejší účinky. Správně profilované a napnuté terapeutické pásy jsem umístil do korektoru v podobě šlí, snadného na používání, aby každý mohl kúru bez problému provést sám. Stačí si nasadit korektor na záda, abyste se okamžitě narovnali a zbavili se bolesti, později si den po dni užíváte čím dál silnější páteř – a tím začínáte opět žít naplno!

Všichni vaši známí a rodina, kteří si zvykli na to, že jste shrbení a sotva se hýbete, budou překvapení. Protože je překvapíte krásnou, narovnanou postavou a svou výkonností! Nebudou moci věřit, že jste opravili svou páteř za pouhých 28 dnů.

 • PŘÍRODNÍ KÚRA BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ
 • DOKONALE ROVNÁ POSTAVA
 • ÚSPORA DESÍTEK TISÍC KORUN
 • 100% FYZICKÁ ZDATNOST PO 28 DNECH
 • SNADNOST POUŽÍVÁNÍ
 • OKAMŽITÉ ZMÍRNĚNÍ BOLESTI

CORRETASTIN pro držení těla: za 28 dnů zapomenete, že jste se vůbec někdy hrbili a bolela vás záda

Záruka trojí satisfakce

 1. Záruka originality – účinnost ortostimulačního korektoru CORRETASTIN potvrzují klinické testy. Je to jediná takto inovativní metoda terapie. Proto máte jistotu, že se k vám dostane originální výrobek, dostupný jen prostřednictvím těchto stránek.
 2. Záruka kvality – s ohledem na pokročilý proces výroby ortostimulačního korektoru CORRETASTIN splňuje nejvyšší standardy kvality. V rámci péče o vaše zdraví a pohodu bylo napnutí pásů na korektoru zvoleno tak, aby byla kúra naprosto bezpečná, nezpůsobovala vám žádné nepohodlí a zároveň se dobře hodila na každá záda. To vše proto, aby výsledky 100% splnily vaše očekávání.
 3. Záruka spokojenosti – četné klinické a spotřebitelské testy potvrzují nejvyšší účinnost CORRETASTIN. Na základě těchto výsledků si kúra získala uznání odborníků z celého světa, kteří ji od teď doporučují svým pacientům. Jsou přesvědčeni, že za 28 dnů získáte zpět krásnou postavu, zbavíte se bolesti zad a díky tomu obnovíte úplnou fyzickou výkonnost.

Znalecký posudek

Rok jsem se věnoval intenzivním testům. Znalost anatomie a fyzikálních zákonů a trocha štěstí se rychle zúročily – vyvinul jsem unikátní, inovativní ortostimulační korektor, který přirozeně obnovuje správné postavení páteře.

Okamžitě jsem ho přihlásil ke zkouškám v širokém měřítku. Jeho 98% účinnost potvrdila největší výzkumná centra v Evropě a USA! Ještě během testů můj ortostimulační korektor obnovil výkonnost a správný vzhled zad tisícům dobrovolníků.

Doposud se mohlo zdát, že je to zázrak. Ale je to skutečnost, kterou potvrzuje případ mé mámy a 14 tis. lidí, kteří už díky mé metodě obnovili silnou, rovnou páteř. Navíc byla účinnost ortostimulačního korektoru nad veškerou pochybnost prokázána americkým výzkumným střediskem v New Jersey. Jedná se o objev světového měřítka, který získal uznání a obdiv předních specialistů na ortopedii a rehabilitaci. Neustále také dostávám upřímné dopisy od lidí, kteří mi děkují za „uzdravení” – to je můj největší důvod k radosti a pýše z tohoto objevu.

prof. David Patera, odborník na biomedicínské inženýrství

Recenze

Můj vnouček má teprve 7 let, ale už se hrbil tak hrozně, že by člověk plakal. Já jsem mu řekla: „Nehrb se!”, a on mi na to jednou odpověděl: „Babičko, ale ty se sama hrbíš”. No, a měl pravdu. Jasně mi došlo, že ničeho nedosáhnu i kdybych si pusu vymluvila, musím dítěti sama ukázat, že se musí – a lze – starat o rovná záda. O objevu profesora Patery jsem si přečetla v novinách a věděla jsem, že ten korektor musím získat pro sebe a pro vnuka. Po měsíci používání máme oba dokonale rovná záda. Děkuji!

Pavlína Kouřilová, 67 let, Rychnov nad Kněžnou

Až se nechce věřit, že tak jednoduchá metoda dělá takové zázraky. Jednoduše si nasadíte ten korektor na záda a po několika dnech máte krásnou, rovnou postavu, jako modelka na přehlídce. Neuvěřitelné. Už jsem to využila já, moje sestry a sestřenice. Doporučuji všem! Je to opravdu konec s bolavou, křivou páteří.

Barbora Vrbová, 55 let, Zlín

Roky těžké práce v továrně mi zničily páteř. Sliboval jsem vnoučkům, že si s nimi zahraji fotbal nebo že je vezmu na kolo, a později jsem to kvůli bolesti všechno rušil. Děti tomu, prostě jako děti, nerozuměly, jen se urážely. Cítil jsem se jak zbytečná věc. Do okamžiku, kdy mi dcera darovala ten CORRETASTIN. To bylo něco! Okamžitě jsem pocítil rozdíl. Uplynul 1 měsíc, co ho používám, a cítím se nezničitelný! Můžu běhat a jezdit na kole bez překážek. Zase aktivně trávím čas s rodinou jako kdysi.

Zbyšek Šťastný, 72 let, Děčín

Doma žena vždycky najde něco na práci, buď opravit tekoucí kohoutek, nebo poskládat skříň, nebo vymalovat. Ale jak jsem se měl ohýbat, když mi selhávaly záda? Naštěstí CORRETASTIN mi vratil správnou páteř. Cítil jsem, jako bych shodil břemeno, které jsem léta nosil. Žena si konečně přestala stěžovat, že se neustále vyhýbat domácím pracím!

Vítěslav Louka, 45 let, Neratovice

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: