Cardioactive proti hypertenzi: normalizuje tlak a náladu z prvního příjmu!

Cardioactive proti hypertenzi: normalizuje tlak a náladu z prvního příjmu!

Spolehlivá ochrana proti infarktu a mrtvice

 • Rychle a jemně normalizuje krevní tlak a srdeční rytmus
 • Čistí cévy od cholesterolu, obnovuje jejich tónus a elasticídu
 • Bezpečné v jakémkoli věku, účinné ve všech fázích hypertenze
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

Senzační objev vědců

Na vytvoření kapek CardioActive italští vědci ze státního flebologického centra potřebovali 8 let. Produkt byl nazván `Objev roku` a nominován na mezinárodní lékařskou cenu Haidnera. Několik testů na různých úrovních prokázalo vysokou účinnost a bezpečnost kapek. Díky tomu získali vědci všechny licence a certifikáty kvality i státní sponzorskou pomoc při výrobě preparátu.

Cardioactive proti hypertenzi: normalizuje tlak a náladu z prvního příjmu!

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

100% přírodní ingredience CardioActive pro zdraví vašeho srdce a cév:

 • Extrakt z plodů Hlohu. Odstraňuje plaky cholesterolu ze stěn tepen a zlepšuje prokrvení tkání a srdce. Obnovuje pružnost cév a kapilár.
 • Extrakt z Srdečníku obecného. Odstraňuje vaskulární křeče a normalizuje tlak. Eliminuje nervozitu, dušnost, bolesti hlavy a zvonění v uších. Zlepšuje náladu a normalizuje spánek.
 • Extrakt z plodů chmele. Ředí krev, eliminuje malé aneuryzmy, normalizuje srdeční rytmus. Zabraňuje vzniku kardiovaskulárních onemocnění: infarkt, mrtvice atd.
 • Výtažky z Třezalky Tečkované a květy Lípy. Zpevňují a obnovují stěny krevních cév, eliminují v nich všechny mikropoškození.
 • Extrakt Přesličky Polní. Obsahuje užitečné flavonoidy, které mají příznivý účinek na tkáně a buňky. Zlepšují činnost srdce, normalizuje rovnováhu vody a soli, má výrazný antisklerotický a antioxidační účinek.

Jak užívat

Láhev protřepejte a rozpusťte 15-20 kapek přípravku CardioActive v 50 ml vody. Užívejte dvakrát denně půl hodiny před jídlem. Upozornění: nejlepší výsledek je dosažen při užívání preparátu kúrou, minimální doba trvání je 30 dní. Po dvoutýdenní přestávce se může kúra opakovat.

Výhody CardioActive CardioActive©

 1. Rychlá pomoc
  Krevní tlak se normalizuje do 30 minut po použití!
 2. Bez drastických změn
  Plynule snižuje tlak, jemně reguluje činnost srdečního svalu.
 3. Celkové zlepšení stavu
  Odstraňuje aterosklerózu, arytmii, neurózu. Zlepšuje paměť, obnovuje řeč a pohyblivost po mrtvici.
 4. Bez vedlejších účinků
  100% přírodní složky jsou dobře absorbovány tělem, bez vedlejšího účinku a návyku.

Názor experta

Cardioactive proti hypertenzi: normalizuje tlak a náladu z prvního příjmu!

Hypertenze se nazývá `tichý zabiják`, protože probíha často asymptomaticky, vyvíjí se rychle a útočí na všechny životně důležité orgány – mozek, srdce, cévy, oči, ledviny. Nejčastější příčinou smrti je infarkt myokardu a mrtvice. Hlavním `alarmujícím signálem` je vysoký krevní tlak. Naštěstí dnes existuje možnost účinně léčit tuto nemoc! Nejnovější vývoj evropských vědců-rostlinné kapky CardioActive-pracují od prvního použití. Preparát rychle eliminuje všechny nepříjemné příznaky-dušnost, otoky rukou a nohou, hučení v uších, normalizuje srdeční rytmus a tlak. Příjem kapek kúrou dlouhodobě stabilizuje krevní tlak, zlepšuje náladu a zabraňuje vzniku kardiovaskulárních onemocnění. Nezapomeňte: normální tlak – dlouhý, zdravý a šťastný život! Postarejte se o své srdce a cévy již dnes s CardioActive.

Karel Válek. D. m. n., terapeut, kardiolog. Lékařská praxe 30 let

Vysoká účinnost přípravku CardioActive potvrzena klinicky

 • Stabilizace krevního tlaku – 100%
 • Odstranění krevních sraženin v žilách – 90%
 • Odstranění arytmie – 99%

Recenze lidí, kteří již užívali CardioActive

Moje sestra trpěla vysokým tlakem po dlouhou dobu a žádné léky jí nepomohly. Její zdravotní stav se zhoršoval a to vedlo k išemické mrtvici (infarktu mozku). Lékaři jí zachránili život, ale zůstala invalidem. Takže když mě začal trápit vysoký tlak, byla jsem hodně nervózní. Věděla jsem ,že nemůžu ztracet čas a je třeba naléhavě najít přírodní účinný preparát. Moje lékařka, velmi moudrá žena, mi předepsala CardioActive. Jsem jí moc vděčná. Po 4 měsících se cítím naprosto zdravá, všechny příznaky zmizely. Tlak je v normálu a už se nebojím infarktu a mrtvice. Přeji všem hodně zdraví!

Jana Mráčková, 61 let

Nedávno jsem se dozvěděla o CardioActive. Slyšela jsem o úspěšných testech těchto kapek a opravdu jsem je chtěla vyzkoušet. Léky, které jsem předtím pila, neposkytovaly požadovaný výsledek. Tak jsem se konzultovala se svým lékařem a okamžitě jsem si objednala tento preparát. Zlepšení jsem pocítila už po prvním příjmu! A když jsem měřila tlak, byla jsem příjemně překvapená-normalizoval se. Pila jsem kapky měsíc a teď se cítím skvěle. Skoky tlaku jsou pryč, jsem veselá a energická jako v mládí. Jaké štěstí žít bez strachu o své zdraví. Díky!

Marcela Lišková, 45 let

Je mi 51 let a před třemi lety mi byla diagnostikována hypertenze. A před šesti měsíci jsem měla mikroinsult. Nevěděla jsem, co mám dělat… Nechtěla jsem pít léky s chemickými složkami. A pak jsem se dočetla na jednom fóru o přírodních rostlinných kapkách CardioActive.Je to zázrak! Za necelý týden mě tlak přestal trápit a po léčbě jsem úplně zdravá. Neztrácejte čas zbytečnými pilulkami, vezměte si osvědčený a účinný produkt!

Jiřina Vondračková, 63 let

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: