Cardio NRJ z hypertenze: vaše tajemství zdraví a dlouhověkosti!

Cardio NRJ z hypertenze: vaše tajemství zdraví a dlouhověkosti!

Funkce všech vnitřních orgánů a systémů závisí na kvalitě krve. Krev dodává kyslík a živiny vnitřním orgánům a pomáhá eliminovat oxid uhličitý a metabolické produkty. Když jste mladý, máte hodně pohybu a vaše nádoby jsou flexibilní a čisté, poskytují maximální množství kyslíku a živin orgánům. Avšak s věkem se vaše hladina fyzické aktivity snižuje a vaše krevní cévy se zanášejí. Je to způsobeno různými faktory, včetně škodlivých (například kouření, nezdravá strava, znečištění ovzduší, sedavý životní styl) a také zcela přirozenými (jako je ukládání lipidů, což se stane každému).

B32 Co mám na mysli zablokováním cév? Představte si potrubí plné rzi. Co se stane s vodou v takovém případě? Tlak vody se zvyšuje a kvalita vody se snižuje. Totéž se děje s cévami. Když se v krvi zvyšuje hladina cholesterolu a dalších látek, zvyšuje se krevní tlak. Zanesené cévy jsou hlavní příčinou hypertenze! Kromě toho se nečistoty dostávají i do krve. Krevní oběh přestane fungovat tak, jak by mělo. V důsledku toho trpí všechny orgány a systémy, což dramatickým způsobem ovlivňuje vaše zdraví. Dokonce i kůže je orgán, na to nezapomínejme.

Nakonec vaše tělo začíná stárnout. Pokud “vyčistíte” vaše cévy tím, že budete z času na čas odstraňovat nános plaku, budete moci žít až 120 let. Všechny vaše orgány, klouby a dokonce váš mozek zůstanou zdravé a fungují normálně. To znamená, že udržovat cévy čisté může značně prodloužit život a zdraví. Existuje mnoho příkladů, které to dokazují. Doporučoval jsem to svým pacientům a nyní to využívám sám. Lidé, kteří naslouchali mým radám, už dávno přežili své vrstevníky.

OBJEDNAT

Usazeniny v cévách způsobují řadu onemocnění

Cardio NRJ z hypertenze: vaše tajemství zdraví a dlouhověkosti!

 • Aterosklerotické vaskulární onemocnění. Vaše cévy přestanou fungovat: menší cévy jsou zcela ucpané a velké cévy mají nános cholesterolu.
 • Koronární onemocnění srdce. Nastává, když jsou koronární tepny zčásti ucpané a nedokáží dodat dostatek krve do srdce.
 • Mrtvice. V případě přetrvávající ztráty přívodu krve do tkání mozku začínají nervová zakončení odumírat, což vede ke ztrátě některých funkcí mozku.
 • Hypertenze. Pokud jsou krevní cévy příliš úzké, zvyšuje se krevní tlak.
 • Křečové žíly. Křečové žíly se mohou vyvíjet v nohách (které často znepokojují ženy) a dalších částech těla. Hemoroidy jsou jedním z důsledků křečových žil.
 • Venózní a arteriální trombóza. Pokud se neléčí, mohou se v cévách nakonec vyvinout sraženina, což vede k vaskulární atrofii a smrti buněk v určitém orgánu. Pokud se sraženina uvolní do krevního oběhu, může to vést k zablokování krevních cév v srdci, což vede k infarktu, který končí v 70% případů smrti.

Mohli byste sdílet své tajemství čištění cév?

Až donedávna micelý proces čištění cév trval několik měsíců. Sbíral jsem si potřebné bylinky sám. Někdy jsem je koupil na místním trhu nebo si je objednal on-line, a pak jsem připravil nálevy. Už to nedělám, protože moji kolegové z Kardiologického ústavu vytvořili velmi účinný a cenově dostupný produkt na čištění cév. Jmenuje se Cardio NRJ.

 

Je určen k normalizaci krevního tlaku a léčbu hypertenze, ale tato normalizace nastává v důsledku čistých cév. To je důvod, proč slouží našemu účelu tak dokonale. Dovolte mi také zdůraznit, že tento výrobek neobsahuje žádné chemikálie. Je složen pouze z vysoce koncentrovaných rostlinných výtažků, které podporují účinné čištění cév. Je to prospěšné složení, které představuje nulové zdravotní riziko. Někteří z mých bývalých pacientů za mnou stále chodí pro radu. Tento přípravek je jediná věc, kterou jim doporučuji. Pomáhá všem a je to velmi účinné. Internetová stránka

 

Výzkumného ústavu pro kardiologii zveřejnila oficiální statistiky získané z klinických studií. Celkově se studie zúčastnilo přibližně 2 000 pacientů. Všichni absolvovali kúru přípravkem Cardio NRJ.

OBJEDNAT

Statistiky

Cardio NRJ z hypertenze: vaše tajemství zdraví a dlouhověkosti!

 1. Krevní tlak byl normalizován po 1-2 dnech použití – 99% studovaných subjektů
 2. Srdeční rytmus byl normalizován – 97% studovaných subjektů
 3. Krevní cévy byly plně vyčištěny od usazenin – 99% studovaných subjektů
 4. Účinnost léčby chronických onemocnění se zvýšila – 99% studovaných subjektů
 5. Zlepšení zdraví obecně – 100% studovaných subjektů
 6. Nebyly pozorovány žádné vedlejší účinky – 100% studovaných subjektů

Děkuji za zajímavý rozhovor. Později, během osobního rozhovoru s námi, doktor Drahokoupil přiznal, že se stále stará o svou zahradu a dokonce pomáhá svým dětem, které jsou také v důchodu. Jeho ženě Růženě je 99 let. Oba si čistí cévy každý rok. Podle doktora Drahokoupila by už dávno zemřeli jako jejich vrstevníci, pokud by tak neučinili.

Komentáře

Michal Chlumec

Už jsem si objednal a dokonce vyzkoušel Cardio NRJ. Trpím hypertenzí po dobu 7 let. Sotva bych si vzpomněl na dobu, kdy byl můj krevní tlak normální. Na radu svého lékaře jsem se rozhodl vyčistit si cévy. Po měsíčnímužívání Cardio NRJ byl můj krevní tlak normalizován! Žiju bez hypertenze už dva měsíce. Je to jiný život, víte. Cítím se mnohem lépe. Rozhodně musím tento výrobek doporučit. Nyní je nabízen za poloviční cenu, což je úžasné.

Pavel B. Karlovy Vary

Moje zkušenost s Cardio NRJ byla opravdu pozitivní. Moje zdraví a spokojenost se dramaticky zlepšily. Cítím se dokonce ještě mladší.

Marie Gregorová

Bítov Děkuji. Objednala jsem si to. Doručování poštou je bez problémů.

Marek Brno

Vyzvedl jsem to včera. Tahle je to zabalené. Manželka i já to použijeme k čištění cév. Předtím jsme podstoupili zdravotní vyšetření, které ukázalo, že naše cévy jsou ve strašném stavu kvůli nahromadění cholesterolu.

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: