Cannabis Oil: obnovuje chrupavkovou tkáň a klouby

Cannabis Oil: obnovuje chrupavkovou tkáň a klouby

 1. Okamžitě zmírňuje bolest
 2. Zmírňuje zánětlivý proces
 3. Obnovuje hybnost kloubů
OBJEDNAT

Obnovení kloubů za 28 dní

15 minut

 • Je odstraněn zánět
 • Mizí bolest a nepohodlí
 • Zlepšuje se vnitřní pocit

7 dní

 • Zlepšuje se oběh krve v kloubech
 • Dochází k ozdravění chrupavkové tkáně kloubu.
 • Navrací se hybnost kloubu

28 dní

 • Úplné obnovení zdraví kloubů
 • Absence reakcí na změnu počasí
 • Totální omlazení chrupavkové tkáně.

Konopný olej obsahuje třicetinásobné množství prospěšných bioaktivních látek, proto má zvýšený účinek v léčbě onemocnění kloubů.

Cannabis Oil: obnovuje chrupavkovou tkáň a klouby

OBJEDNAT

Unikátní přírodní složení S VYSOKOU BIODOSTUPNOSTÍ

 1. Omega-9, Omega-6, Omega-3 v ideálním poměru. Normalizuje synoviální složení tekutiny (uvnitř kloubů), zvyšuje elasticitu chrupavkové tkáně.
 2. Kyselina palmitová a stearinová. Zpomalují zánětlivý proces a zbržďují rozpad kloubů.
 3. Přírodní antioxidanty. Brání ranému stárnutí kloubních tkání.
 4. Chlorofyl. Silná analgetická složka, která zmírňuje bolest na úrovni neuronů.
 5. Třísloviny. Stimulují syntézu kyseliny hyaluronové, posilují pojivové struktury chrupavky, šlach, vazů.
 6. Velké množství vitamínů A, B, C, E, K, D. Zlepšují regeneraci chrupavkové a kostní tkáně, normalizují látkovou výměnu, posilují imunitu.
 7. MInerály mangan, hořčík, železo, zinek, fosfor, vápník. Jsou nezbytné pro zachování zdraví kloubů, normalizují složení tkání a prostředí, které kloub obsahuje.
 8. Proteiny. Posilují svaly a cévy v oblasti klubů.

CO ŘÍKAJÍ O LÉČBĚ ONEMOCNĚNÍ KLOUBŮ KONOPNÝM OLEJEM LÉKAŘI?

Existují jen 2 základní příčiny onemocnění kloubů. Jedná se o poruchy imunitního systému a poškození chrupavky v důsledku nepříznivých podmínek nebo věku. Přičemž současné farmaceutické preparáty neodstraňují žádnou z příčin, na rozdíl od konopného oleje. Biologicky aktivní komponenty, posilují synoviální membrány a zvyšují imunitu chrupavkové tkáně, zlepšují krevní oběh, napomáhají aktivní regeneraci buněk a obnovování všech kloubních tkání.

Už 2 roky doporučuji svým pacientům pro obnovení kloubů pouze konopný olej. Jeho užívání ukazuje prostě fantastické výsledky léčby. Pokud chcete mít zdravé, mobilní a silné klouby, a to i ve stáří, doporučujeme vyzkoušet tento jedinečný prostředek.

Jan Goluša, lékař revmatolog nejvyšší kategorie, profesor

PŮSOBIVÉ VÝSLEDKY KLINICKÉHO TESTOVÁNÍ KONOPNÉHO OLEJE

Evropská organizace revmatologů testovala v průběhu 5 měsíců konopný olej pro léčbu onemocnění kloubů. Testování probíhala v 7 nejlepších evropských institutech, účastnilo se jich více než 1500 dobrovolníků, trpících bolestí kloubů.

Výsledky testování:

 • Bolesti kloubů zmizely během 15-60 minut po užití oleje – 96% testovaných
 • Obnovení chrupavkové tkáně při pravidelném užívání – 93% testovaných
 • Zbavení se artritidy, artrózy, radikulidity a dalších onemocnění – 89% testovaných
 • Zjistilo zlepšení celkové práce kloubů – 97% testovaných
 • Absence nežádoucích účinků a návyků – 100% testovaných

Cannabis Oil: obnovuje chrupavkovou tkáň a klouby

JAK UŽÍVAT?

 • 1 kapsli 2-3x denně
 • Užívat denně během celého léčebného procesu
 • Léčebný proces lze opakovat v případě zhoršení onemocnění

Ohlasy kupujících

„Podagra. Bolely mě prsty rukou. Prsty se neohýbaly. Předtím jsem se léčila pomocí mastí, ale ty mi přestaly pomáhat. K tomu se ještě přidaly hrozné bolesti hlavy kvůli krční osteochondróze, až mně málem vypadly oči z důlků. Potom mně začalo bolet v kříži. Dá se říci, že veškeré klouby na tom byly špatně. Sousedka mi řekla, že všechno se dá vyléčit konopným olejem. Nejdříve jsem jí nevěřila, ale ona trvala na svém a dala mi své balení kapslí. Opravdu se mi ulevilo. Bolesti zmizely, prsty se znovu začaly ohýbat. To je nějaký zázračný prostředek, nebo co. Teď budu užívat jenom ten“.

Dana Brožková, 57 let

„Konopný olej je skvělý prostředek pro obnovení kloubů. Ještě před několika měsíci pro mě bylo každé ráno skutečně hrozné. Nemohl jsem bez bolesti vstát z postele, vstával jsem více než 15 minut. Léky proti bolesti přestaly pomáhat. Kolena se nepohybovala, sotva jsem chodil s holí. Na radu lékaře, který mě léčil, jsem se rozhodl zkusit léčbu olejem. Nebudu říkat, že mám klouby jako v mládí, ale bolesti přestaly. A teď se lépe hýbají. Jako bych ožil. Kdybych si dříve myslel, že už končím, prožil jsem si své. Teď jsem připraven ještě žít a žít. Všem starším lidem doporučuji zkusit léčbu konopným olejem. Nikdy dříve bych si nepomyslel, že tak dobře pomůže“.

Petr Grogov, 71 let

„Klouby mě pořád trápily. Prostředky proti bolesti mi pomáhaly maximálně na dvě hodiny. Pil jsem jich celá balení. Už jsem nevěřil, že si s tím někdy poradím. Potom manželka náhodou narazila na popis účinků konopného oleje. Rozhodli jsme se to zkusit. Olej mi pomohl. I když ho užívám jen tři týdny, klouby mě už nebolí. Zmizel zánět i otok. Na prohlídce u lékaře mi řekl, že se klouby začaly uzdravovat. Pokračuji v užívání konopného oleje. Přece jen se o člověka příroda postarala. Žádné negativní věci ohledně užívání oleje lékař nezjistil. Všem se líbí“.”,

Radim Nýč, 66 let

OBJEDNAT
Comments: 0
 1. Karel Šetina

  A já jsem jeden z těch, kdo stihl tento olej vyzkoušet. Měl jsem artritidu loketních kloubů. Silný zánět a bolesti, které jsem nemohl vydržet. Předtím jsem se léčil chodroprotektory, ale neúspěšně. Od známého jsem se dozvěděl o CANNABIS OIL, rozhodl jsem se ho vyzkoušet. Bolest jako by odvál vítr. Teď jsou klouby v ideálním stavu

 2. Josef Olšovský

  Děkuji vám za tento olej!! Za poslední 3 roky to s mými klouby byla prostě katastrofa. Prakticky jsem přestala normálně chodit. Záchranou se stal konopný olej. Čestně – nevěřila jsem, že mi tak pomůže. Ale ve výsledku jsem už za dva dny pocítila výraznou úlevu. Za týden zmizela ztuhlost a bolest. Úplně se klouby uzdravily asi za 1,5 měsíce. To potvrdilo dokonce i vyšetření na klinice. Tento olej doporučuji všem.

 3. Petra Dlouhá

  Je mi 50. Kapsle CANNABIS OIL jsem vyzkoušel ještě vloni. Také mě zachránily. Bolely mě klouby u prstů. Teď mě už nebolí. Olej jsem užíval sám, k lékaři jsem nechodil.

 4. Štěpán Malý

  Konopný olej je skvělý prostředek na léčbu kloubů. Vyzkoušel jsem to na sobě. Celý život mě bolela dolní část zad. Dědičný problém. Obešel jsem všechny chiropraktiky, maséry a lidové léčitele. V posledních letech už jsem měl problém zavázat si boty. Potom jsem v novinách četl o konopném oleji. Rozhodl jsem se to zkusit. Úplně jsem se nevyléčil, ale je mi mnohem lépe. Žádné jehly, tabletky a masti mi nepomáhaly tak, jako konopný olej. Jsem s ním velmi spokojen.

 5. Jindra Bořil

  Půl života mě bolela kolena. Na kamarádovu radu jsem začal užívat CANNABIS OIL. Ve výsledku mě už půl roku nic nebolí. Dříve jsem nemohl chodit a teď ráno běhávám. Kdo by řekl, že pomohou ne drahé tabletky, ale přírodní konopný olej. Teď ho všem doporučuji. A jestliže mě kolena začnou znovu bolet, budu se léčit pouze tímto olejem.

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: