Candidol proti houbě: je jednoduchý způsob, jak se zbavit plísně navždy!

Candidol proti houbě: je jednoduchý způsob, jak se zbavit plísně navždy!

ZAPOMEŇTE NAVŽDY NA PLÍSNĚ, SVĚDĚNÍ A PRASKLINY NOHOU!

 • Zbavuje příznaky plísně s prvním použitím
 • Úplně zbavuje plísně za 1 kurz léčení
 • Zbavuje svědění, olupování kůže a podráždění nohou
 • Odstraňuje nepříjemný zápach
 • Normalizuje fungování potních žlaz
 • Zahojuje rány a praskliny na nohou
OBJEDNAT

Jak funguje mast Candidol?

Při pravidelném použití, Candidol odstraňuje řadu problém s kůží nohou.

 1. Plíseň
 2. Nepříjemný zápach
 3. Pocení
 4. Praskliny
 5. Ztvrdlou kůži
 6. Svědění a diskomfort při chůzi

Candidol proti houbě: je jednoduchý způsob, jak se zbavit plísně navždy!

OBJEDNAT

Složení

 • TEA TREE OIL — Má fungicidní (antifungální) účinek a vysoký obsah terpenů, které ničí strukturu houby a životně důležitou aktivitu všech patogenních organismů.
 • TERPINENE — Antimykotikum s vysokou účinností, zastavuje reprodukci houby, inhibuje její aktivitu, odstraňuje spory z těla a zabraňuje opětovnému infekování.
 • VÝTAŽEK Z KOSTIVALU — Aktivuje imunitu člověka, zvyšuje odolnost proti patogenním mikroorganismům. Nejenom ničí plíseň, ale také obnovuje strukturu pokožky, urychluje její regeneraci, posiluje nehty.
 • VÝTAŽEK Z JALOVCE — Má silný antimykotický účinek a pomáhá i v případě dlouho trvající plísňové infekcí. Účinné i proti druhu plísňě které jsou rezistentní na antimykotika.
 • SÍRA — Potlačuje zánětlivé procesy, zajišťuje výživu měkkých tkání organismu a přispívá k jejich regeneraci. Zjemňuje svědění a bolest, stimuluje krevní oběh.

Mast se rychle vstřebává, nemá výraznou vůni a rovnoměrně se rozmísťuje po celém povrchu chodidla. Nezanechává skvrny a není potřeba proplachovat vodou. Stačí nanest mast na oba chodidla (vnitřní a vnější část), masírovacími pohyby vetřít mast a počkat 1-2 minuty až se vstřebá do kůže nohou.

CO SE STANE S VAŠIMI CHODIDLY PO 30 DENNÍM POUŽÍVÁNÍ MASTI Candidol

 1. Navždy se zbavíte plísně na nohou a chodidlech
 2. Zbavíte se pocitu diskomfortu a svědění na nohou
 3. Vaše nohy přestanou nepříjemně smrdět
 4. Budete cítit měkkost a pohodlí při chůzi
 5. Vaše nohy se přestanou silně potit
 6. Kůže nohou se obnoví a bude hebčí a hladší
 7. Nehty se promění v dokonalý stav
 8. Budete mít krásné nohy, které se nebudete stydět ukázat na pláži nebo v bazénu

JAK SPRÁVNĚ POUŽÍVAT MAST Candidol

Umyjte nohy, utřete do sucha. Naneste tenkou vrstvu mastičky na celé chodidlo, zevnitř a zevnějšku. Vetřete mast do kůže nohou, počkejte až se vstřebá (1-2 minuty). Zopakujte procedúru každý večer před spaním, během 30-35 dní. A již po skončení kurzu použití uvidíte, jak se mění vaše kůže a nohy se stavají ZDRAVÝMI!

Candidol proti houbě: je jednoduchý způsob, jak se zbavit plísně navždy!

Názor expertu – dermatologu

Po pořadným testováním masti Candidol mohu s jistotou říct, že je to hodně účinný přípravek. Hlavní v této masti je – komplexní péče o kůži. Pokud máte jen jeden nebo několik příznaků,měli byste už teď použít mast Candidol, aby předejít nebezpečným následkům plísňové infekce. Pamatujte si, že plíseň chodidel se obejvuje náhle a rozvíjí se hodně rychle! Dnes máte diskomfort a lehké krátkodobé svědění a zítra už můžete brát antibiotika a léčit se v klinice. NEODDALUJTE LÉČENÍ! Odstraňujte problém při prvních symptomech. A pamatujte si! Plíseň – je nejvíc nakažlivá infekce. Stačí se dotknout ložiska infekci a už máte riziko se nakazit, a to znamená i nakazit vaši rodinu!

— Alexandr Bílý, kandidát lékařských věd, 1.LF UK. Doktor- dermatolog, kosmetolog, mykolog

Proč mast Candidol je účinnější než jiné masti proti plísně?

Protiplísňové přípravky se dělí na 2 kategorii: buď nepomáhají, nebo pomáhají jen dokud je využíváte. Pokud jste se setkali s plísni, tak asi rozumíte o co jde, a stále používáte nefunkční a neúčinné krémy a masti.

 

Candidol úplně mění názor ohledně protiplísňových příprvků. Velké laboratorní testy ukázaly, že tahle mast dost účinně odstraňuje plíseň na nohou a nehtech. Po prvním kurzu použití, plíseň zmizí navždy. Tenhle efekt se dosahuje jen díky upraveným složkám.

Recenze

Vždycka jsem myslel, že plíseň se mě nikdy nedotkne. Ale když jsem mi po bazénu začly se česat nohy, myslela jsem, že jsem se nakazil… Předtím, než jsem začal používat Candidol, jsem vyzkoušel hodně přípravku, které na krátkou dobu mě zbavily česání a prasklin. Ale pomáhalo to na několik dní. Nakonec, kdy se moje paty praskly a začly krvacet jsem šel k doktorovi. A předepsali mi Candidol. Teď se nebojím zouvat na pláži!
Děkuji!

Marie, Brno

Kdy se moje paty praskly,jsem si vzpomněla, že moje babičky a dědečkové mají stejné. Ale jim už je skoro 70 let, a mně je jen 28! Bylo to hrozný. Pak jsem pochopila, že je to plíseň, hlavně v ten okamžik, kdy praskliny se začaly česat. Vzpomněla jsem si, že jsem chodila měsíc do bazénu bez žabek, a pochopila jsem odkud mám plíseň. Nakonec jsem zjistila u známé, že ji pomohl Candidol, vyzkoušela jsem si to a je to! Zase paty jsou jako u malého dítěte!!!

Anička, Liberec

Dlouho jsem se snažila zbavit se plísně octem, dokud jsem nespálila kůži. Bylo to hrozný a nepříjemné. A plíseň je můj stálý problém, protože se mi moc potějí nohy. U mamky jsem zjistila o Candidol, pomohl ji se zbavit svědění po prvním použitím. Mama řekla, že pokud budu mazat 3 měsíce tak i zmizí plíseň. TAK SE TO I STALO! Děkuji mámě a výrobci Candidol!

Kateřina, Plzeň

OBJEDNAT

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: