Calminax zlepšiť sluch: utišíte šelest v uších a zlepšíte sluch již za 2 týdny!

Calminax zlepšiť sluch: utišíte šelest v uších a zlepšíte sluch již za 2 týdny!

 • „vypnout” překážející zvuky – značné pokroky již během prvních 2-3 dni
 • Začít slyšet výrazně a bez potíží během 2 týdnů
 • Regenerovat a posílit buňky sluchových nervú až trojnásobně
 • Ochránit uši před nadměrným hlukem a jinými externími faktory, které negativně působí na sluchové orgány
OBJEDNAT

Tato formule je tolik účinná, protože působí zároveň ve 3 rovinách:

Calminax zlepšiť sluch: utišíte šelest v uších a zlepšíte sluch již za 2 týdny!

 • POTLAČUJE ZVÝŠENOU CITLIVOST NA ZVUKY Působení této inovativní metody se v první řadě zaměřuje na diferenciaci standardních, vědomě slyšitelných zvuků od těch, které slyší výhradně osoba, již trápí šelest v uších. Další etapou je postupná neutralizace veškeré šelesti zhoršující sluch až po její kompletní zánik.
 • ZLEPŠUJE KVALITU SLUCHU Účinné látky obsažené ve složení rychle redukují poruchy vyskytující se ve sluchovém ústrojí a zlepšují průtok krve v cévách nacházejících se v části vnitřního ucha. To vše má za následek 3x lepší kvalitu sluchu.
 • CHRÁNÍ SLUCHOVÉ ÚSTROJÍ Tato formule intenzivně posiluje kanál přivádějící zvukové vlny do ušního bubínku, čímž zabraňuje poškozování buněk vnějšího ucha v důsledku vlivu externích faktorů (např. hlasité zvuky). Díky tomu je sluchové ústrojí pod neustálou ochranou a je odolné vůči hluku.

Tyto složky se nacházejí v každé kapsli:

Calminax zlepšiť sluch: utišíte šelest v uších a zlepšíte sluch již za 2 týdny!

 1. JINAN DVOULALOČNÝ Stimuluje nervová vlákna a zvyšuje přítomnost oxidu dusnatého v cévách, což umožňuje jejich postupné rozšiřování a zároveň „vypíná” uším nepříjemné nepřirozené zvuky.
 2. ZINEK Pomáhá udržovát správnou činnost nervů a má také antioxidační a protizánětlivé vlastnosti – pomáhá redukovat oxidační stres v oblasti hlemýždě (struktura, která hraje významnou roli při přeměně vibrací na zvuky)
 3. VITAMÍNY B6 A B12 Taková kombinace vitamínů s antioxidačními vlastnostmi představuje účinnou ochranu před důsledky zesíleného hluku – blokuje produkci volných radikálů v buňkách vnitřního ucha.
 4. HOŘČÍK Pomáhá zajišťovat správné fungování sluchového ústrojí. Chrání před oxidačním stresem, zabraňuje poruchám sluchu v důsledku působení volných radikálů.
OBJEDNAT

Díky složení Calminaxu je likvidace šelesti v uších konečně:

 • ÚSPĚŠNÁ Díky pečlivě vybraným složkám o výjimečně silné koncentraci jsou zvuky zhoršující slyšení redukovány již do 2-3 dní. Za 14 dní můžete slyšet až 3x lépe.
 • ZDRAVÁ A BEZPEČNÁ Calminax je tvořen složkami výhradně přírodního původu, což zahrnuje nejvyšší koncentraci blahodárných výtažků z jinanu dvoulaločného. Zlepšuje také sluch bez zdlouhavých audiologických vyšetření a komplikovaných zákroků. Stačí jedna tableta denně!

Hodnocení zákazníků

Od té doby, co mám Calminax, miluji blahodárnost ticha. Konečně si ho můžu naplno užívat, relaxovat a nic mi v tom nebrání – žádné šumy a ruchy. Je to opravdu zázračný pocit!“

Jolana Rousová, 45 let, Olomouc
Wojciech

Přiznávám, že normální život s ušními šumy neexistuje. Obzvláště v práci, kde se máte soustředit a koncentrovat. Ale jak, když pořád něco šumí? Místo přemýšlení o práci si děláte starosti o své zdraví. A tak to je každý den. Na štěstí jsem objevila Calminax. Bez toho bych na návrat do normálního života nemohla ani pomyslet.“

Vít Brtný, 34 let, Hradec Králové
Barbara

Calminax používám asi 3 týdny. Rozdíl mezi tím, co bylo dříve, a tím, co je teď, je pro mě přímo nebývalý. Šumy zcela zmizely, slyším dobře a jasně, dokonce i na dálku! Slyším lépe, než kdykoliv dříve!“

Dagmar Hrubešová, 50 let, Kladno
Damian

Sluch se mi zhoršoval roky, nejdříve z neustálého chození se sluchátky. Pořád jsem opakoval: „cože?“. To mé přátele přivádělo k šílenství. Došlo k tomu, že jsme omezil chození ven a na party. Nechtěl jsem, aby se mi lidé smáli, že jsem hluchý. Díky Calminaxu jsem za necelé 3 týdny získal zpět plný sluch v obou uších. Šok.“

Patrik Vávra, 28 let, Manětín

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: