BunionFix z valgusové deformace nohy: profesionální ortopedická sada pro léčbu vbočeného palce!

BunionFix z valgusové deformace nohy: profesionální ortopedická sada pro léčbu vbočeného palce!

 • Zbavuje bolesti
 • Zbavuje diskomfortu
 • Bez chirurgických zákroků
 • Lze jej nosit v každé obuvi
OBJEDNAT

Sada BunionFix obsahuje

BunionFix z valgusové deformace nohy: profesionální ortopedická sada pro léčbu vbočeného palce!

 1. Separátor na prsty u nohou Na prstech dobře drží. Je možné jej nosit kdekoliv a kdykoliv, s ponožkami či bez nich, v obuvi či naboso. Nedoporučuje se jeho používání přes noc nebo po dlouhou dobu bez přestávky. Není určen pro nošení na palci u nohou.
 2. Podpora pro chodidlo Zmírnění bolesti a tlaku na chodidlo. Chrání před zánětlivými procesy na prstech u nohou. Je ideální pro nošení při sportování. Nosí se s ponožkami. Chrání před vznikem mozolů a kuřích ok
 3. Separátor na prsty u nohou Tuto sadu nelze nosit naboso. Je možné ji nosit v ponožkách či jakémkoliv typu obuvi. Lze používat i přes noc. Chrání jemnou pokožku mezi prsty a zabraňuje vzniku odřenin, zhrubnutí kůže a vzniku mozolů.
 4. Separátor na prsty u nohou Tuto ortopedickou sadu lze nosit kdekoliv, ve všech typech obuvi, s ponožkami či naboso. Dobře drží. Je však důležité, abyste tento separátor nenosili po dlouhou dobu bez přerušení. Nenechávejte si jej na noc.
 5. Separátor na prsty u nohou Používá se v případě zánětu prstů u nohou. Pomocí této sady můžete nosit jakoukoliv obuv, aniž byste cítili diskomfort. Díky fixátoru se prsty nebudou při chůzi hýbat.

Příčiny kosti na nohou:

 • Dědičné předpoklady
 • Nošení nepohodlné obuvi
 • Plochonoží
 • Revmatismus
OBJEDNAT

Hlavní výhody fixátoru BunionFix

BunionFix z valgusové deformace nohy: profesionální ortopedická sada pro léčbu vbočeného palce!

 • Zbavuje bolesti
 • Zajišťuje správné postavení prstů u nohou
 • Neomezuje vás v pohybu
 • Nepoškozuje kůži
 • Nevyvolává alergii

Názor odborníka

„Při léčení každého, byť sebeméně vážného onemocnění je důležitý komplexní přístup. Právě díky komplexnímu souboru opatření je možné dosáhnout kladných klinických výsledků. Já jsem se osobně podílel na testování sadyBunionFix a jeho účinnost mne opravdu překvapila! Nyní tuto inovativní léčebnou metodu doporučuji všem svým pacientům, a to též jako prevenci deformity chodidla zvané hallux valgus.”

Co říkají o BunionFix naši zákazníci?

Julie, 30 let

Problémy jsem začala mít už při studiu. 10 let jsem VŮBEC nenosila boty na podpatku, protože jsem se styděla nohy ukazovat: měla jsem pořád pocit, že každý kouká na moje znetvořený chodidla. Operace se moc bojím. Proto když jsem narazila na fixátor BunionFix, hned jsem si ho pořídila. Nosím ho 3 měsíce: nohy mám už naprosto normální! Už si ani nepamatuju, že tak vůbec někdy vypadaly. Používám fixátory s lodičkami na podpatcích, což je další vítězství.

Irena, 37 let

Už v dětství mi diagnostikovali ploché nohy a později mi už začínaly vyčnívat kotníky u palců na nohou. Poslední dobou jsem ani nemohla nosit normální obuv, ale v práci musím vypadat upraveně. Aktivně jsem tedy hledala nějaké řešení a seznámila jsem se s ortopedem, který mi doporučil BunionFix. Nosím jej už 2 měsíce a snadno se teď vejdu do jakékoliv obuvi na podpatku nebo bez něj. Cítím se skvěle! Teď už je pokřivení palce prakticky neviditelné, což mě velmi těší.

Veronika, 54 let

Fixátor je pro mě opravdová záchrana! Mívala jsem opravdu strašné bolesti nohou, nosila jsem vyčvachtané pánské boty a bylo pro mě těžké se hýbat. Jakmile jsem začala nosit fixátor, zmizelo zarudnutí vyběhlých kloubů, výrazně polevila bolest palců i chodidel. Už nekulhám a mohu nosit dámské lodičky a kozačky. Úplně jsem ožila, a to doslova! Jsem moc vděčná těm, kteří takovou skvělou věc vymysleli.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: