Bioretin proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

Bioretin proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

 • Zmenšuje vrásky
 • Obnovuje pružnost
 • Zpevňuje kontury
OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

BIORETIN – INOVACE A VÝSLEDEK

Bioretin – je to inovační krém, který obsahuje pro kůži léčební olej arganový a avokádový, vitamíny a Kyselinu hyaluronovou, vyživuje a omlazuje hluboké vrstvy kůže, stimuluje růst epitelové tkáni

 

To znamená, že krém aktivně stimuluje tvorbu kolagenu a regeneraci mezibuneční ” matrici”. Díky tomu jsou schopny se viditelně vyhladit vrásky na čele, v oblasti úst a oči (husí tlapky).

 

Bioretin – je fascinující “koktejl” pro korekci nosních a meziobočních vrásek. Obsahuje složky, které jsou vytvořené pro “zvětšení objemu” na působeném místě, což vyplní vrásky a rýhy zevnitř, “vytlačuje” kůži zpátky. A také “uvolňuje” mikro-zkrácení svalů, aby zabránit svalům vraštit kůži v meziobočí.

 

Bioretin – obsahuje jeden z nejsilnějších antioxidantů, které neutralizují volné radikaly – hlavní příčiny stárnutí. Zastavuje rozpad kolagenu, jednoduše řečeno, bojuje proti stárnutí metodou obrany buněk od rozpadnutí. Stimuluje krevní oběh v lymfě pro odstranění oteklin,”vaků” a zmenšuje tmavé kruhy pod očima. Zpevňuje strukturu kůže, zpevňuje povrch, ovál obličeje, díky přírodní tvorbě kolagenu a elastinu.

Bioretin proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře

SENZAČNÍ EFEKT BIORETIN

Po 40 letech se regeneraci buněk zpomaluje. Objevuje se víc vrásek, kůže ztrácí pružnost, a kontury obličeje jsou méně výrazné. Revoluční péče proti stárnutí Bioretin je vyrobená speciálně pro péči o usychanou kůži.
Trojitý účinek Bioretin potvrzují rozsáhlé laboratorní testy:

 • 1183 žen Zaznamenaly viditelné zmenšení vrásek a rýh zamračeného vzhledu (o 77%), v koutku oči (o 56%) a na čele (o 76%)
 • 927 žen Naplnil se objem v nosních rýhách, objem v oblasti lícních kosti obnovený (+41%). Ovál obličeje je viditelně výrazný, pokožka se zpevnila a je více objemná.
 • 1321 žen Viditelné výsledky. Tonus kůže se zlepšuje(+65%), je pevnější(+54%) a zvlhčená na 48 hodin.

NEZÁVISLÝ NÁZOR KOSMETOLOGŮ

Kdybych byla na místě vašeho kosmetologa, tak určitě bych se snažila nabídnout maximum z toho, co umím, co je k dispozici technologiím krásy: botox, plazmalifting, fillery atd. Ale jako člověk, jako žena, rozumím, že díky Bioretin všechny tyto procedúry lze oddalit ještě o 6 let

Tereza Zavadilová, Doktor kosmetolog-dermatolog, Praxe 18 let

Doporučuji nespěchat s injekci, operaci a jinými traumatickými zákroky. Nechte tento nápad na 20 let. Prostě vyzkoušejte si Bioretin a za měsíc pochopíte, že se stala revoluce v estetické medicíně. Kosmoceutika (medicínska kosmetika) – je to budoucnost krásy a mládí, kterou můžeme využívat už teď a užívat si výsledky.

Veronika Kvasničková, Starší asistentka plastického chirurgu, Praxe 7 let

Bioretin proti vráskám: hlavní spojenec v boji s věkem

12 000 000 $ BYLO UTRACENÉ NA VÝROBU BIORETIN

 • 4 roky na provedení výzkumů
 • 3 roky na vytváření formuly
 • 118 učinkujících speciálistů
 • 100 procentů účinnosti
 • 89 procentů šťastných žen
 • 3 certifikaci kvality ЕС, РТС, ISO
 • 80 procentů přírodních složek

OTEVŘENÉ RECENZE

Děkuji Bioretin! Zapomněla jsem co znamená vrstvy make-up. Osvěžující krém – to je můj kosmetický maximum, a jsem tomu moc ráda! Výborná úspora času a prostředků. Holky, doporučuji!

Viktorie, Plzeň

Po těhotenství zůstaly tmavé skvrny na obličeji. Myslela jsem, že budu muset vždycky „malovat“ takovou krásu make-upem. Ale pár týdnu zpátky jsem si objednala bělící masku Bioretin

Sára, Liberec

Podělím se dalším beauty – tajemstvím! Bělící maska Bioretin. Dávám ji na 20 minut jednou za 3 dny. Zmizelo červenání, pihy se osvětlily. Pleť se stala rovná, září zdravím!

Anna, Ústí nad Labem

OBJEDNAT – Sleva 50% pro naše čtenáře
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: