AUDITONUS: odstraní jakékoli příznaky onemocnění ucha a obnoví sluch!

AUDITONUS: odstraní jakékoli příznaky onemocnění ucha a obnoví sluch!

VYŘEŠTE SI PROBLEMY TED´ ZAČNETĚ TOUTO PŘÍZNÍVOU LEČBOU PRO VÁŠ SLUCH

 • Dává Vám 100% sluch bez operace
 • Umožní Vám žít bez sluchadel
 • Hypoalergenní a bezpečný v každém věku
OBJEDNAT

TENTO PŘÍRODNÍ A UČINNÝ PRODUKT CHRÁNÍ LIDSKÉ ZDRAVÍ!

 1. BEZ SMRADLAVÝM OLEJŮ
 2. BEZ LEČBY S PRÁŠKAMI
 3. BEZ LÉKAŘSKÝCH ZÁROKŮ
 4. BEZ STARÝCH OPRAVNÝCH PROTŘEDKŮ

AUDITONUS: odstraní jakékoli příznaky onemocnění ucha a obnoví sluch!

OBJEDNAT

HLAVNÍ VÝHODY AUDITONUS

 • Pomáhá eliminovat bolest a zánět, pomáhá obnovit sluch, bojuje s infekcemi uší způsobenými chronickými bakteriemi a posiluje váš sluch.
 • Obnovuje normální krevní oběh v uchu, poáha na tvorbě chrupavky a regeneraci v případě degradace
 • Pomáhá udržovat normální sluch, pomáhá posilovat stěny cév a zlepšuje metabolické procesy v buňkách uší

POUŘIVÁNÍ
Každých 10 kapek se třikrát denně rozpustí ve sklenici vody. Konzumuje se ihned po jídle.

100% přírodní složení AUDITONUS

 1. Tinktura ženšenu-červené kořeny. Existují také studie, které odhalují existenci protizánětlivých, protivředových, hypotenzivních a imunitně stimulujících vlastností.Některé ginsenozidy mají sedativní, antikonvulzivní, analgetické a antipsychotické vlastnosti. Na druhé straně se ukázalo, že jiné ginsenosidy mají stimulační vlastnosti na nervovém systému.
 2. Tinktura listů Ginkgo Biloba. Gingko biloba je léčivá rostlina s krátkými větvemi, vejčitými listy, nejedlými plody a produkuje silnou vůni. Terapeutické účinky ovoce Gingko Biloba: vykašlávání, tuberkulostatika, antiastmatika, antibronální, sedativní, trávicí, vermifuge.
 3. Tinktura ovoce Kotvičník zemní. Všechny části rostlin byly aplikovány v tradiční medicíně, zejména v tradiční čínské a ajurvédské medicíně. Ať už se používá jako decot nebo čaj, tato rostlina obsahuje různé steroly, saponiny a beta-sitosterol, s antioxidačními a protizánětlivými účinky na tělo.
 4. Tinktura z kořenů Angelica. Kořeny obsahují těkavý olej, který obsahuje zásady kumarinu, angelicin, xantotoxin, imperatorina a bergapten. Obsahuje také kávový, chlorogenní, andělský, fumarový, šťavelový, mastné kyseliny, taniny, sacharidy.Těkavý olej se doporučuje při anorexii, dyspepsii, meteorismu. Při reumatické terapii se také externě používá éterický andělský olej.

AUDITONUS: odstraní jakékoli příznaky onemocnění ucha a obnoví sluch!

ZNALECKÉ POSUDKY

Příčiny ztráty sluchu nejsou jen pracovní hluk, infekční onemocnění nebo zánět.
Ztráta sluchu přímo souvisí s vysokou hladinou cukru v krvi nebo cholesterolem, nízkou imunitou nebo špatnou osobní hygienou. Je to přesně to, co doporučuji především všem pacientům, kteří ke mně přišli. Tento trik se nachází v kombinaci léčivých složek, které přirozeně hojí úroveň ostrosti sluchu.

Dr. Heike Freytag, Doktor ORL, 16 let zkušeností v oboru

ZE SKUŠENOSTI LIDÍ,KTEŘÍ PRODUKT POUŽIVALI

Najednou jsem začal ztrácet sluch. Šel jsem na ORL. Byl mě předepsán nějaký druh léků. Koupil jsem si speciální sluchátko a začal ho nosit. Ale sluch byl slabší. Stručně řečeno, koupil jsem AUDITONUS a změnil jsem si svůj život. Po pouhém měsíci se všechno vrátilo do normálu!

Zbyněk I.

Bylo mi řečeno, že musím udělat operaci, že se nedá nic udělat. Byl ještě jeden krok, dokud jsem nebyl úplně hluchý. Ale bál jsem se operace, tak jsem se rozhodl hledat něco jiného online. A našel jsem AUDITONUS. Po dvou týdnech jsem cítil jak se můj sluch zlepčuje.

Michal P.

AUDITONUS mě doporučila kamaradka, která po nehodě si uzdravil její sluch. Pokud jde o mě, vždy jsem měla problémy se sluchem. Použilavala jsem celý život sluchadlo, ale ted´ jsem ho odložila stranou! Nemůžu tomu uvěřit! Je to velmi dobrý produkt.

Nela I.

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: