Arthrolon: zbavte se bolesti a vraťte pohyblivost kloubů během 30 dní!

Arthrolon: zbavte se bolesti a vraťte pohyblivost kloubů během 30 dní!

 • 100% přírodní složení
 • Doporučeno Českou asociaci revmatologů
 • jistota výsledku
OBJEDNAT

Gel Arthrolon s výtažkem koňský kaštan je všech druhů artritidě a artróze

 1. Odstraňuje zánět, červenání a otoky
 2. Vrací pohyblivost kloubů za 30 dní
 3. Zabraňuje usazování soli a rozvinutí osteochondrozy
 4. Obnovuje chrupavky při artritidě a artróze
 5. Odstraňuje křupání v kloubech a zádech

Arthrolon: zbavte se bolesti a vraťte pohyblivost kloubů během 30 dní!

OBJEDNAT

Artritida a artróza vedou k invaliditě!

Důležité je poznat nemoc kloubů na počáteční stadii a hned začít léčit. Bolest a křupání v kloubech, otoky, zčervenání – to jsou symptomy artritidy a artrózy. Bez včasné léčby tyto nemoci se stávají příčinou úplné ztráty pohyblivosti a deformaci kloubů.
Pokud zanedbat nemoc, přivede vás k hrozivým následkům.

JAK POUŽÍVAT GEL Arthrolon?

 • Naneste gel na nemocné klouby
 • Roztírejte během 5 minut
 • Opakujte proceduru 3 krát denně

Lékaři – revmatologové doporučují pouze ověřené přípravky!

“Většina moderních přípravku pro klouby – jednoduché antistetika, které neúčinkují přímo na strukturu chrupavčité tkáně, tzn. neléčí kloub. To jest maskují nemoc, která se pokračuje rozvíjet.

Zapatentovaná formula českými vědci gel Arthrolon, obsahuje aktivní přírodní látky. Díky vlastnostem koňský kaštan, který je obsažen v gel, všechny složky pronikají přímo do kloubního pouzdra a zevnitř regenerují poškozenou tkáň. V důsledku čeho, přecházejí bolesti, vrací se přírodní pohyblivost, odstraňují se otoky a bolesti v kloubech.

Efektivita gel je potvrzená příběhy mých pacientů a laboratorními zkouškami, které jsou provedeny na bázi našeho institutu”

Arthrolon: zbavte se bolesti a vraťte pohyblivost kloubů během 30 dní!Nový Michal, doktor-revmatolog, doktor lékářských věd

Efektivita gel Arthrolon je založená na vzájemném působení komponentů, které se navzájem doplňují a zesílují se:

 1. Éterické oleje. Odstraňují zánět kloubů a snižují bolest.
 2. Koňský kaštan. Zmírňuje svědění a snižuje otoky.
 3. Levandulový extrakt. Zmírňuje bolest a otoky, chrání klouby před opotřebením.
 4. Hydrochlorid draselný. Podporuje obnovu kloubů a kostí.

Recenze na Artrolon

Klouby v loktech a zápěstí začaly bolet během těhotenství a po porodu se nezastavily. Žít s malým dítětem a bolavými rukama je nemožné! Každá máma ti to řekne. Vyzkoušel jsem různé způsoby, ale nic nepomohlo. Můj slavný lékař mi poradil vyzkoušet Artrolon gel. Souhlasil jsem, protože tato rada není špatná a zcela přirozená a nepoškozuji své dítě, takže jsem nechtěl vzít chemii. Gel používám pouze po dobu 2 týdnů, ale cítím úlevu. Klouby přestaly bolet a křupat jako stará žena! Myslím, že objednám několik dalších balíčků pro rodiče, kteří trpí bolestmi kloubů. Skvělý produkt.

Eliška, 34 let, Brno

Na střední škole byla diagnostikována osteochondróza. Od té doby se bojím. Strašnou bolest nemůžu dělat nic – pochopí to jen ti, kdo ji utrpěli. Vyzkoušel jsem všechny druhy lidových metod, koupil jsem lékárenskou podlahu, bydlel jsem pouze na anestetikách. Ale maximum, kterého bych mohl dosáhnout, je úleva na krátkou dobu. Pak to začalo znovu. Dozvěděl jsem se o gelu Arthrolon od svých přátel v práci. Používám jej 2 měsíce, ani si nepamatuji bolest kloubů, pah, pah. Nevím, možná je to náhoda. Ale určitě si koupím několik dalších balíčků, protože dřívější produkty mi nepomohly.

JIndřich, 37 let, Ostrava

Nejsem mladý muž, vím, co jsou bolestivé klouby. Celý svůj život jsem vyzkoušel všechno – fyzioterapii, pilulky, masti, krémy. Všechny drogy přinášejí úlevu jen na nějakou dobu a já je musím znovu a znovu použít, abych nějak existoval. Moje dcera mi koupila Arthrolon gel někde na internetu. Cítím se omlazený za 20 let! Včera jsem hrál fotbal se svými vnoučaty. Nikdy jsem si nemyslel, že skočím, když jsem byl mladý. Zkoušel jsem děda, zítra pravděpodobně půjdeme na výlet do hor

Antonie, 72 let, Benešov

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: