Aqua Disiac parfém na zakladně feromonů: probuďte vášeň

Aqua Disiac parfém na zakladně feromonů: probuďte vášeň

 • VHODNÉ PRO MUŽE I ŽENY
 • UVOLNÍ A ZVEDNE VÁM NÁLADU
 • VYBUDÍ SEXUÁLNÍ TOUHU

Nejistota a nedostatek důvěry ve vaši sexualitu jsou největšími nepřáteli šťastného života…

 

TAJEMSTVÍ PŘITAŽLIVOSTI JE JEDNODUCHÉ

 

Aqua Disiac je výjimečně silný přípravek založený na přírodních feromonech, které vám pomohou svádět i ty nejnáročnější osoby! Vůně je tak jemná, že necítíte feromony. Jsou vnímány na podvědomé úrovni a ZARUČENĚ vybudí receptory.

OBJEDNAT

Aqua Disiac parfém na zakladně feromonů: probuďte vášeň

JAK AQUA DISIAC FUNGUJE

Feromony Aqua Disiac pronikají kůží a hematoencefalickou bariérou a působí přímo na nervové receptory mozku:

 1. relaxují, uvolňují napětí a posilují důvěru
 2. stimulují zvýšenou produkci přírodních feromonů – pohlavních hormonů, které jsou pro vašeho partnera sexuálně atraktivní.

Při inhalaci Aqua Disiac používá potenciální partner vomeronazální orgán umístěný v nose. Jakmile jsou feromony zaznamenány, je signál odeslán do subkortikální části mozku, takže se váš partner cítí být přitahován k vám.

 

S Aqua Disiac budete vždy v centru pozornosti. Díky kompaktní velikosti flakonku budete plně připraveni bez ohledu na to, kam jdete.

OBJEDNAT

JAK POUŽÍVAT AQUA DISIAC

 • Garantujeme 100% kvalitu výrobku.
 • Produkt byl certifikován.
 • Vaše objednávka bude mít neprůhledný obal. Plná anonymita je zaručena!

Aqua Disiac parfém na zakladně feromonů: probuďte vášeň

UŽ VYZKOUŠELI ÚČINKY AQUA DISIACU

Nedařilo se mi začít si románek se sekretářkou mého šéfa bez ohledu na to, co jsem dělal. Vsadil jsem se s kamarádem, že ji za 2 týdny budu mít v posteli. Dával jsem jí květiny a dary, ale zbytečně. Doslova 4 dny před termínem sázky se se mnou vyspala přímo v mém autě. Skočila na mě jako divoká kočka. Příští den jsem ji zase nezajímal. O den později jsme si to rozdali vzadu v kuchyňce. Pak jsem si uvědomil, že jsem ve své “šťastné” dny použil parfém svého bratra. Jsem tady, abych objednal Aqua Disiac. Funguje to perfektně!

Aleš, 44

Po bolestném rozvodu jsem se vyhýbala mužské pozornosti. Trvalo mi dlouho se přes to dostat. Dva roky po rozvodu mi bylo skoro 40 let a byl jsem stále sama. Nikdo mě nechtěl. Nevěděla jsem, co mám dělat. Koupila jsem si Aqua Disiac a okamžitě jsem viděla feromony v akci. Muži mě začali zvát na rande. Nemohli se mě nabažit. Takže doporučuji Aqua Disiac každému. Už podruhé jsem šťastně vdaná. Doufám, že tentokrát bude všechno jiné.

Klára, 39

Teď vidím, co se se mnou stalo. Byl jsem očarován těmi feromony! Moje sousedka to na mě zkoušela dva týdny, nosila koláče, croissanty a dokonce se nabídla, že mi vyžehlí košile. Kdykoli se na ni podívám, je těžké se ovládnout a nevrhnout se na ni. Včera se mě zeptala, jestli voní hezky a řekla, že si koupila nový parfém s feromony. Nikdy jsem tomu nevěřil, ale stál 30 minut poté, co odešla.

Martin, 27

OBJEDNAT

Comments: 0
 1. Daniel

  Aqua Disiac mi pomohl mít sex se 4 dívkami za týden. Má okamžitý účinek. Dívky dostanou chuť na sex A VY SI S NIMI BUDETE MOCI DĚLAT CO BUDETE CHTÍT!

 2. Petr

  Já jsem to zkusil a bylo to ÚŽASNÉ… Šel jsem do klubu a domů jsem si přivedl dívku, kterou jsem chtěl. Bylo to naprosto skvělé. Ráno si tato dívka ani nepamatovala, co se stalo a utekla. To ale nevadí, najdu si další.

 3. Jan

  Koupil jsem si to a jsem s ím spokojený. Díky tomu mám sex se svojí koegyní. Známe se jen 1 týden. Byla dříve pana a teď jsme to dělali přímo v kanceláři.

 4. Ben

  Nejsem si jistý, ale objednal jsem si ho. Výsledky jsou úžasné! Pořád se na mě lepí dívky. Chystám se vyspat se s několika dívkami, které mě v minulosti odmítly

Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: