Alkozeron proti alkoholismu: řekněte NE alkoholismu a změňte svůj život k lepšímu!

Alkozeron proti alkoholismu: řekněte NE alkoholismu a změňte svůj život k lepšímu!

Zmírňuje příznaky:

 • Závislosti
 • Nežadoucích účinků z léků
 • Psychyckých poruch
 • Depresí
 • Syndrom abstinenci
 • Kocoviny
OBJEDNAT

KDY BYSTE POTŘEBOVALI AKUTNĚ VYHLEDÁT POMOC?

 1. Je těžké si odpočinout bez sklenky alkoholu
 2. Pokusy přestat požívat vede k ještě silnějšímu alkoholismu
 3. Když už si cítite, že nejste schopní zvládat závislost ani za pomoci odborníků
 4. Časté agresivní chování a deprese
 5. Když se kvůli závislosti na alkoholu zničuje život

ZBAVIT SE ZÁVISLOSTI NA ALKOHOLU NAVŽDY TEĎ MŮŽE KAŽDÝ!

 • Rozvíje odpor k alkoholickým nápojům
 • Zmírňuje abstinenční příznaky a účinky alkoholu
 • Má sedativní účinek
 • Zlepšuje paměť, soustředění, pozornosti
 • Snižuje míru intoxikaci alkoholem
 • Snižuje úzkost, apatii a depresi
 • Obnovuje postižené buňky jater a mozku
OBJEDNAT

Alkozeron proti alkoholismu: řekněte NE alkoholismu a změňte svůj život k lepšímu!

PROČ JE ALKOZERON ÚČINNÝ?

Tým vědců z University of North Carolina byl schopen detekovat gen, který dokáže zabránit před alkoholismem a má velmi silný účinek na lidské tělo, řekl autor studie, genetik – Vašek Králik.

Určitá verze genu CYP2E1 účinkuje tak, že osoba se stává velmi citlivá na alkohol, a přestává na to vůbec mít chuť. Tento výzkum umožnil použit speciální přírodní byliny k umělému ovlivnění genu, což u závislých lidí způsobuje nesnášenlivost k alkoholu.

Byl tedy důsledků všech výzkumů, specálně vytvořen organický lék Alkozeron na odvýkání alkoholu, který pomohl porazit závislost více než 2 milionů lidí na celém světě.

* Přípravek účinkuje speciálně tak, že pacient to ani nepocítí.

PŘESTAŇTE PÍT ALKOHOL VELMI SNADNO!

 • Kořen rostliny pueraria lobate léčí při závislosti a nadměrné konzumaci alkoholu, zmenšuje chuť na alkoholické nápoje, odstraňuje z těla jedy a toxiny.
 • Extrakt z ostropestřce mariánského čistí a obnovuje jaterní buňky po dlouhodobém užívání alkoholu. Normalizuje metabolické procesy v těle.
 • Výtažek z chrpy polní zmírňuje otoky, stimuluje žaludek, zlepšuje chuť na jídlo, má uklidňující účinek na nervový systém.
 • Tymiánový extrakt podporuje reflexu zvrácení z pití alkoholu, má také antidepresivní a sedativní vlastnosti.
 • Výtažek z třezalky tečkované potlačuje touhu po alkoholických nápojích obsahujících alkohol, obnovuje kardiovaskulární systém, normalizuje trávicí systém.

PŘESTAŇTE POŽÍVÁT ALKOHOL!

 1. Po prvním použití přípravku do těla proníkají látky, které pomáhají trvale odmítnut alkohol. Dopamin, který blokuje post-alkoholovou depresi, se přirozeně začíná vyrábět.
 2. Měkce účinkujicí a uklidňující bylinky které obsahuje přípravek: zabraňují efektu abstinence a jeho příznakům, uvolňují nervové napětí, úzkost, agresivitu, podrážděnost.
 3. Procesy CNS se vrácejí k normálu a aktivují činnost mozkového centru který aktivuje pocit potěšení a štěstí – bez ethanolu. Úroveň stresových hormonů se postupně snižuje, a pak už pacient nepotřebuje uvolňovát se pomoci alkoholu.
 4. Závislost na alkoholu mizí, protože tělo se zcela rekonstruuje, aby mohlo přirozeně produkovát hormon štěstí. Obnovuje se práce nejdůležitějších orgánů a systémů těla, které byli poškozené pod vlivem alkoholu.

Alkozeron proti alkoholismu: řekněte NE alkoholismu a změňte svůj život k lepšímu!

ZPŮSOB POUŽITÍ:

 • veměte si 1 tobolku
 • 1 tobolka denně po jídle
 • Užívá se každý den během měsíce

ODBORNÝ NÁZOR

Ve své praxi nepoužívám žádnou speciální terapií na léčbu alkoholu ani tzv. antabusovou terapii (používáním léku Disulfiram). To je terapie, kdy je pacientovi podává lék, který při interakci s alkoholem způsobuje važné otravení (nevolnost, zvracení, závratě, bolesti v zažívacích orgánech).

Potom, co se Alkozeron objevil v mé praxi, bylo mnohem snazší bojovat proti závislosti na alkoholu. Kapsle neobsahují chemicko-syntetické sloučeniny, které nepříznivě ovlivňují tělo.

V 98% případů se po několika dnech užívání přípravku Alkozeron u pacienta rychle se snížuje touha po alkoholu. Přípravek z přirozeného složení Alkozeron funguje podle jednoduchého algoritmu: způsobuje odpor k alkoholu, snížuje agresivní a abstinenční příznaky, rehabilituje tělo.

Moje pacienti se vracejí do normálního života bez ohledu na závažnost alkoholismu. Doporučuji tedy všem Alkozeron jako jediný bezpečný způsob, jak se zbavit touhy po alkoholu.

Štěpán Kožešník, MUDr, narkolog

NEČEKEJTE, AŽ SE VÁŠ ŽIVOT ZHROUTÍ, NEPOCHYBNĚ ALKOHOLISM ZVLÁDNETE!

Vždy jsem si myslela, že cítím míru, a alkohol používám velmi málo a chovám se pod vlivem alkoholu docela dost dobře. Jednou jsem byla velmi opila, až jsem druhý den nic nepamatovala. Pak ráno moje kamarádi ukázali video, kde tančím v baru nahoře bez. Ale ani toto hanební video a výčitky svědomí mě nemohly zastavit. Zkoušel jsem několik způsobů, jak se zbavit závislosti na alkoholu – je to k ničemu. Pomohl mě jen Alkozeron. Prvních pět dní jsem byla nervózní, nevěřila jsem, že to pomůže. A pak se mi ulevilo. Začala jsem si cítit lépe, stala jsem vypadát přitažlivější, změnila jsem prostředí a přátele, můj osobní život se zlepšil. Od té doby nepožívám ani slabý alkohol už 10 měsíců.

Beta Jurasimová, 36 let

Můj manžel má velmi nervózní práci a každý pátek si zmírňovál stres alkoholem. Nejprve to byli pátky, pak se přidala sobota a po pár letech začal požívat každý den a stal se z něj akloholik. Začala jsem se ho bát, protože manžel se stal velmi agresivní a dokonce i v důsledku toho jsem to nemohla dál trpět, začala jsem hledat způsoby, jak ho vyléčit, protože uvědomit si ten problém sám nebyl schopen. A naštěstí jsem objevila Alkozeron! Jen jsem ho ráno smíchala s čajem a to je vše. Po týdnu můj manžel přestal se vrácet opilý a po měsíci. V práci se všechno zlepšilo jako i doma v rodině. Přeměnil se k lepšímu.

Pavla Novotná, 28 let

Když mě opustila moje žena, mohl jsem se jen uklidnit alkoholem. Několik měsíců jsem pil alkohol téměř každý den, přišel jsem o práci, uvědomil jsem si, že brzy budu alkoholik – bezdomovec, ale nemohl jsem si pomoci. Díky kamarádoví, který vytáhl mě z toho ven.Kamarád přinesl Alkozeron, přesvědčil mě zahájit léčbu tímto přípravkem. Nyní mohu s jistotou říci, že teď jsem pořád střízlivý člověk. Zbavil jsem se závislosti na alkoholu. A pokud vy nebo vaše blízké máte podobný problém, zkuste Alkozeron, lék Vám nepochybně pomůže!

Daniel Krejsa, 44 let

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: