Alkotox z alkoholismu: zbavte se závislosti navždy!

Alkotox z alkoholismu: zbavte se závislosti navždy!

Alkotox – řekni ‘ NE ‘ alkoholismu!

 • Odstranění chutě na alkohol
 • Obnovuje poškozené jaterní buňky
 • Odstraňuje toxiny z organismu
 • Uklidňuje nervový systém
 • Nemá chuť a vůni

Alkotox je účinný nástroj, který odstraňuje z těla toxiny a odstraňuje závislost na alkoholu. Výtažek z kořenů Mateřidoušky a výtažek ze Zeměžluče okolíkaté ve složení Alkotoxa vylučují toxiny po požití alkoholických nápojů a poskytují posilňující účinek. Unikátní rostlinná složka – výtažek z Ostropestřece Mariánského – odstraňuje psychickou závislost na alkoholu. Patentovaný vzorec Alkotoxa obsahuje Výtažek z kořenů Kudzu. Díky doplnění tohoto Výtažek z kořenů Kudzu v těle odstraňuje se alkoholická psychóza a člověk snadno se vzdává alkoholu. Alkotox nemá výraznou chuť a vůni a snadno se rozpouští ve vodě. Proto nezpůsobuje odmítnutí nebo závislost.

OBJEDNAT

Jak to funguje Alkotox?

Alkotox z alkoholismu: zbavte se závislosti navždy!

 1. Výtažek z kořenů Mateřidoušky odstraňuje toxiny z těla a zlepšuje činnost trávicího traktu
 2. Výtažek ze Zeměžluče okolíkaté eliminuje touhu po alkoholu detoxikaci a má hepatoprotektivní účinek
 3. Výtažek z Ostropestřece Mariánského zklidňuje nervový systém, pomáhá odstraňovat intoxikace alkoholem
 4. Výtažek z peprné Máty Snižuje toxický účinek alkoholu, odstraňuje kocovinu a zlepšuje srdeční funkci
 5. Výtažek z kořenů Kudzu zlepšuje psychický stav, snižuje chuť na alkohol

Alkotox testován v praxi V roce

2016 byla provedena studie, ve které 1000 dobrovolníků s alkoholismem po dobu jednoho měsíce pravidelně brali Alkotox. Podle průzkumu 25% vykázali významné snížení touhy po alkoholu a zlepšení stavu organismu, a 75% osob úplně přestali pít!

 

Podle výsledků průzkumu se ukázalo výrazné zlepšení stavu jater, kardiovaskulární a nervové soustavy. Nápoj prokázal svou účinnost pro 100% dobrovolníků, bez ohledu na závažnosti onemocnění a doby trvání konzumace alkoholu.

OBJEDNAT

Alkotox – unikátní certifikovaný prostředek

Alkotox z alkoholismu: zbavte se závislosti navždy!

 1. Alkotox neobsahuje geneticky modifikované organismy, je klinicky testován a nezpůsobuje vedlejší účinky.
 2. 90% % tvoři přírodní rostlinné složky
 3. Alkotox nezvýší hladinu cukru v krvi a je vhodný pro diabetiky
 4. Alkotox prošel certifikaci, což potvrzuje jeho vysokou kvalitu a bezpečnost

Jak používat

Je velmi snadný pro použití – je rychlé rozpouštěcí se ve vodě prášek

 

Pozitivní efekt je pozorován od prvního dne použití.

 

Doporučuje se používat 1 krát za den.

Lékaři odborníci drogové léčby doporučují Alkotox

Alkotox doporučuji všem svým pacientům – těm, kteří přicházejí z flámu, a těm kteří pijí málo, ale ve skutečnosti chtějí zcela přestat. Tento nástroj nejen odstraňuje psychologickou závislost na alkoholu, ale také obnovuje tělo, má pozitivní vliv na játra, srdce, ledviny, nervovou soustavu. Komplexní účinky preparátu pomáhají pacientům přestat pít a rychle se vrátit k normálnímu životu

A. Novak, lékař-psychiatr nejvyšší kategorie

Hodnocení zákazníků

Když jsem se rozvedl, hned jsem, jak se říká, byl připraven hrát o všechno. Několik měsíců jsem pil téměř každý den, ztratil svou práci, uvědomil jsem si, že se valím dolu, ale nemohl nic s tím udělat. Děkuji bratrovi, že přišel na pomoc. Donutila mě brát Alkotox. Trval na tom, a dohlédl, abych bral ho pravidelně. Nyní mohu říci, že jsem člověk bez závislosti. Pokud vaši blízcí máte takový problém, použijte Alkotox – opravdu pomáhá!

Jíři, 40 let

Dříve můj manžel pil méně často, ale postupem času se vyvinula závislost. Nicméně manžel nechtěl přiznat, že byl nemocný. Známá doporučila pro boj se závislosti manžela na alkoholu použít Alkotox. Začal jsem mu dávat Alkotox do nápoje, a je dobře, že forma a chuť Alkotoxa umožnuje dělat nenápadně. Po nějakém čase touha po alkoholu manžela zmizela. Nyní se zbavili závislosti! Díky vývojářům Alkotoxa!

Aneta, 53 let

Můj otec měl těžkou závislost na alkoholu a často po ‘oslavách’ museli jsme si uchylovat k pomoci lékařů, aby pomocí glukózy vrátili ho do normálního stavu. Moje matka a já objednali Alkotox a začali nenápadně předávat tátovi do jeho nápojů. Jíž po dobu tří měsíců otec nepije vůbec, a příčinu víme jen já a matka. Máte-li v rodině také tento hrozný problém, použijte Alkotox!

Michal, 35 let

Jak si objednat Alkotox?

 1. Vyplňte objednávkový formulář
 2. Zvolit způsob dopravy
 3. Platit za zboží při dodání
OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: