AFRICAN MANGO pro hubnutí: NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

AFRICAN MANGO pro hubnutí: NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

African Mango je:

 • Bezkonkurenční přípravek urychlující spalování tuků
 • Jedná se o 100% čistý výtažek
 • Specialista v redukci břišního tuku
 • Zaručeně bezpečný přípravek na bázi přírodních látek, který napomáhá při hubnutí
 • Látky obsažené v africkém mangu snižují pocit hladu a zaručují dostavení pocitu sytosti!
OBJEDNAT

TAJEMSTVÍ SKUTEČNĚ ÚČINNÉ DIETY SE SKRÝVÁ V OVOCI AFRICKÉHO MANGA

AFRICAN MANGO pro hubnutí: NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

ovoce African Mango African Mango je řešením pro osoby, které už mají dost všech těch neúčinných diet a hubnoucích přípravků. Tento přípravek zdravým způsobem spaluje tuk a udržuje hmotnost těla v normě.

Tento přípravek byl vyvinut na základě velkého množství vitamínů a minerálů obsažených v africkém mangu. Semena tohoto ovoce obsahující velké množství vláknin, po kterém má člověk pocit sytosti a zároveň snižují chuť k jídlu. African Mango obsahuje rovněž silný antioxidant Irvingia Gabonensis, který podporuje hubnutí a spalování tuků. Navíc díky zharmonizování leptyny která se stará o správně přijímání energetických zdrojů, pomůže získat vaši vysněnou figuru. Již dlouhou dobu je velkou konkurencí pro všechny slavné hubnoucí přípravky, jež obsahují bobule Acai.

Jednou z jeho mnoha výhod stojících za zmínku je, že má blahodárný vliv na snižování hladiny cholesterolu. Dále jsou dokázány jeho protizánětlivé účinky. Navíc udržuje pravidelnou hladinu reaktivních proteinu a adinoponektynu. Reguluje hladinu glukózy v krvi a zbavuje tělo od přebytečných toxinů. Tyto všechny účinky African Mango mají pozitivní vliv na celý lidský organizmus.

REDUKCE TUKOVÉ TKÁNĚ BYLA VĚDECKY POTVRZENA

Klinické studie potvrzují účinnost africké Mango V roce 2005 zůstalo africké mango lékařsky zkoumáno na University of Yaounde (Kamerun), kde potvrdili jeho vysokou účinnost!

Předmětem pozornosti byl vliv Irvingia Gabonensis (antioxidant obsažený v africkém mangu) na úbytek hmotnosti. Této studie se zúčastnilo 40 osob. Z tohoto celkového počtu obdrželo 28 z nich 3 denně dávku 1,05 gramů výtažku z afrického manga. Zbylých 12 osob dostalo placebo. Výzkum trval 4 týdny. Po této době se u lidí, kteří užívali africké mango, snížila hmotnost o 5,26%! Zatímco u osob s placebo váha klesla jen o 1,26%.

African Mango je vyzkoušený a nezvykle skutečný přípravek určený ke snížení přebytečných kilogramů. Tento doplněk je zcela bezpečný pro lidský organismus, nejenom že zredukuje vaší tukovou tkáň, ale rovněž pomůže udržet si vysněnou postavu.

OBJEDNAT

ÚČINNOST CENNÝCH LÁTEK

AFRICAN MANGO pro hubnutí: NOVÝ RECEPT NA ŠTÍHLOU POSTAVU!

Ovoce manga obsahují celou škálu cenných vitamínů:

 • Antioxidační vitamíny C a E,
 • Vitamíny B6 a K,
 • Vitamíny ze skupiny B,
 • Polifenole,
 • Provitamín A,
 • Karetonoidy, draslík,
 • Měď,
 • 17 aminokvasů,
 • Omega-kvas 3 a 6 nenasycených mastných kyselin.

BLAHODÁRNÉ ÚČINKY POLIFENOLŮ OBSAŽENÝCH V AFRICKÉM MANGU

Mango ovoce z deštných pralesů západní Afriky Polifenoly jsou skupina chemických sloučenin obsažených v rostlinách (katechiny, quercetin, licniny, fenelokvasy, kyseliny ferulové, flavanomy) užívají se v léčbě mnoha nemocí. Směs poli fenolu, vitamínů a minerálů obsažená v africkém mangu dokáže účinně odblokovat buněční receptory. Čímž se zvyšuje naše citlivost na leptin a inzulin Tím způsobem nás ochraňuje před vznikem nových tukových buněk. Poli fenoly jsou také odpovědné za zvyšování hladiny leptinu (hormon vylučovaný do krve, jež reguluje příjem potravy) i přes přijetí nižší dávky sacharidů. Navíc vzhledem k vlastnostem poli fenolů zesilují proces lipolýzy. To znamená, že lidský organismus může používat nashromážděné tukové zásoby a zabraňovat tvorbě nových.

 

African Mango je doplněk stravy s obsahem 600 mg čistého extraktu z afrického manga! To svědčí o vysoké efektivnosti přípravku ve srovnání s jinými doplňky stravy.

KOMENTÁŘE UŽIVATELŮ AFRICAN MANGO

Chtěla bych poděkovat výrobci African Mango za vytvoření tak dokonalého přípravku na hubnutí. Funguje! Shodila jsem už 7 kg! Jestli chcete skutečně dobrý přípravek, pak zkuste African Mango. Výsledek se dostaví už po prvním týdnu od užití.

– Hanka, Mladá Boleslav

African Mango se stalo mým oblíbencem. Dlouhou dobu jsem bojovala s přebytečnými kilogramy. Nakonec se mi podařilo se jich zbavit a mohla jsem tak skoncovat s experimentálními dietami. Děkuji African Mango za to že jsi!

– Veronika, Praha

Během jednoho měsíce jsem se zbavila špeků na břiše, s kterými jsem válčila už od jakživa. Konečně už mohu chodit v bikinách po pláži bez komplexů také se už nemusím oblékat do širokých triček. S African Mango jsem získala ploché břicho a svojí vysněnou postavu. Doporučuji!

– Martina, Plzeň

Abych vyzkoušela African Mango mě musela přesvědčit až moje sestra, která žije a pracuje v Anglii. Potom co se vrátila na svátky do Čech byla po těch všech měsících k nepoznání. Zhubla několik kilogramů a hýřila energii. To vše s ní povedl přípravek African Mango, který užívá. Rozhodla jsem se proto jít v jejích stopách a úžasné výsledky už pozoruju i na sobě!

– Petra, Liberec

OBJEDNAT
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: